Grono Pedagogiczne

GRONO PEDAGOGICZNE

NIEPUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KROTOSZYNIE

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

  1. Joanna Augustyniak – pedagog specjalny
  2. Ewa Fynyk – język polski
  3. Krzysztof Grobelny – historia
  4. Romana Guzowska – logopeda
  5. Julia Horyza – wychowanie fizyczne
  6. Magdalena Jańczak – edukacja wczesnoszkolna
  7. Izabela Jasik – język niemiecki
  8. Magdalena Jaskólska – język angielski
  9. Agnieszka Konieczna – pedagog specjalny, edukacja wczesnoszkolna
  10. Karolina Korzecka – edukacja wczesnoszkolna
  11. Dorota Krystek – geografia i matematyka
  12. Janina Marzec – muzyka
  13. Emilia Patalas-Poślednicka – chemia
  14. Agnieszka Pawlak-Bryske – pedagog specjalny
  15. Halina Przybyło – psycholog, religia
  16. Adam Radojewski – wychowanie fizyczne
  17. Karolina Rogowicz – język angielski, wychowawca 6 klasy
  18. Katarzyna Sobczak – informatyka, technika, plastyka, doradztwo zawodowe
  19. Piotr Szczeciński – informatyka
  20. Marcin Szyndrowski – dyrektor szkoły, język polski
  21. Agnieszka Turbańska – przyroda
  22. Olga Wojtaszek – fizyka
  23. Dorota Wojtkowiak – historia
  24. Agnieszka Ziembicka – biologia
  25. Elżbieta Żak – matematyka

WYCHOWAWCY KLAS W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

  1. Agnieszka Konieczna – klasa 1
  2. Karolina Korzecka – klasa 2
  3. Magdalena Jańczak – klasa 3
  4. Agnieszka Pawlak-Bryske – klasa 4
  5. Joanna Augustyniak – klasa 5
  6. Karolina Rogowicz – klasa 6
  7. Marcin Szyndrowski – klasa 7

GRONO PEDAGOGICZNE

NIEPUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KROTOSZYNIE

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

  1. Sylwia Ciesiółka – dyrektor szkoły
  2. Ewa Fynyk – język polski
  3. Krzysztof Grobelny – historia i religia
  4. Julia Horyza – wychowanie fizyczne
  5. Magdalena Jańczak – edukacja wczesnoszkolna
  6. Dorota Krystek – geografia
  7. ks. Wojciech Miś – religia
  8. Janina Marzec – muzyka
  9. Agnieszka Pawlak-Bryske – pedagog specjalny
  10. Adam Radojewski – wychowanie fizyczne
  11. Karolina Rogowicz – język angielski (wychowawca klasy V)
  12. Magdalena Roszak – chemia
  13. Martyna Roszczak – edukacja wczesnoszkolna
  14. Katarzyna Sobczak – technika i plastyka
  15. Ryszard Strączkowski – język hiszpański
  16. Piotr Szczeciński – informatyka
  17. Marcin Szyndrowski – język polski (wychowawca klasy VI)
  18. Agnieszka Ziembicka – biologia i WDŻ
  19. Elżbieta Żak – matematyka
  20. Karolina Korzecka – edukacja wczesnoszkolna